Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 30457 |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Souřadnice: | 49°53*47*N,17°47*11*E |
PSČ: | 747 56 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRABIÁŠOVÁ Nikola | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,94 | 49 | 0 | |
Grabiášová Nikola | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,95 | 32 | 0 | |
HARAZÍN Aleš | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,66 | 52 | 0 | |
Harazín Aleš | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,14 | 22 | 0 | |
JASOŇEK Antonín | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,18 | 45 | 0 | |
Jasoňek Antonín | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,26 | 41 | 0 | |
LOSERT Matouš | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 14,65 | 3 | 0 | |
Losert Matouš | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,06 | 1 | 0 | |
NĚMEC Jiří | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,99 | 20 | 0 | |
Němec Jiří | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,61 | 30 | 0 | |
RÁDKOVÁ Viktorie | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 24,39 | 119 | 0 | |
Rádková Viktorie | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 23,74 | 83 | 0 | |
VOLKMEROVÁ Justýna | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,34 | 34 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Dolní Životice GRABIÁŠOVÁ Nikola, nejlepěí čas: 17,94 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Grabiášová Nikola, nejlepěí čas: 17,95 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice HARAZÍN Aleš, nejlepěí čas: 17,66 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Harazín Aleš, nejlepěí čas: 16,14 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice JASOŇEK Antonín, nejlepěí čas: 17,18 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Jasoňek Antonín, nejlepěí čas: 17,26 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice LOSERT Matouš, nejlepěí čas: 14,65 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Losert Matouš, nejlepěí čas: 14,06 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice NĚMEC Jiří, nejlepěí čas: 15,99 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Němec Jiří, nejlepěí čas: 16,61 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice RÁDKOVÁ Viktorie, nejlepěí čas: 24,39 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Rádková Viktorie, nejlepěí čas: 23,74 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice VOLKMEROVÁ Justýna, nejlepěí čas: 17,34 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2023/06/25 | Dolní Životice-areál Lesík, 3. kolo Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS DŽ | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře